Reede, 1. märts 2024
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

NB! Huvitegevusse registreerimist alusta sisselogimisega ja lehelt Minu huviringid.

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • kunst
  • LTT
  • muud

Piirkond

  • Käina
  • Emmaste
  • Palade
  • Suuremõisa
  • Kõrgessaare
  • Lauka
  • Kärdla

Teenusepakkuja

  • Elamuskeskus Tuuletorn
  • Emmaste Vaba Aja Keskus
  • Hiiumaa Spordikool
  • Hiiumaa Tenniseklubi
  • Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
  • Käina Kool
  • Kärdla Kultuurikeskus
  • Kärdla Noortekeskus
  • Kärdla Põhikool
  • Laste Teaduskool MTÜ
  • Lauka Põhikool
  • MTÜ Hiiumaa Laskespordi Klubi
  • MTÜ Hiiumaa Motoharidus
  • Pühalepa Vaba Aja Keskus
  • Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool
  • Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio)
  • UK Hiiu Hüljes

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele

Kuutasu

  • Tasuta
  • Tasulised
Elamuskeskus Tuuletorn
Leiti 8 huviringi
Kaljuronimisetund 10-12 a N-2
Juhendaja Inna Lepik
Kaljuronimisetund 10-12 a. T-2
Juhendaja Inna Lepik
Kaljuronimisetund 13-16 a K-2
Juhendaja Inna Lepik
Emmaste Vaba Aja Keskus
Leiti 2 huviringi
Eakate käsitööring
Juhendaja Kaili Saarna
Täiskasvanute käsitööring
Juhendaja Kaili Saarna
Hiiumaa Spordikool
Leiti 30 huviringi
Jalgpall algklassidele
Juhendaja Jaanus Sõmer
Jalgpall U14
Juhendaja Georg Linkov
Jalgpall U17
Juhendaja Mario Degtjov
Hiiumaa Tenniseklubi
Leiti 4 huviringi
EV - ettevalmistus rühm/ ÕT - õppe-treening rühm
Juhendaja Liisi Maar
Käina kursuste rühm
Juhendaja Tiiu Masing
KM – kõrgema meisterlikkuse rühm
Juhendaja Liisi Maar
Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
Leiti 8 huviringi
Flööt
Juhendaja Siim Liik
Kooriõpe
Juhendaja Ragne Rüütelmaa
Kunst, individuaalõpe
Juhendaja Silli-Mai Kütt
Käina Kool
Leiti 5 huviringi
Kunstiring 1. - 9. klass
Juhendaja Raul Voskressenski
Pallimängud 5., 6., 7.klass
Juhendaja Maarika Kiislar
Robootika 1.- 4. klass
Juhendaja Peep Randviir
Kärdla Kultuurikeskus
Leiti 12 huviringi
Eakate võimlemine
Juhendaja Lia Rosenberg
Keraamika (I-V klass)
Juhendaja Sulev Loopalu
Keraamika (V-IX klass)
Juhendaja Sulev Loopalu
Kärdla Noortekeskus
Leiti 1 huviringi
Kärdla Noortemaja kokaring
Juhendaja Pille Sooster
Kärdla Põhikool
Leiti 3 huviringi
Ettevalmistuskoor
Juhendaja Raili Kaibald
Lastekoor
Juhendaja Raili Kaibald
Mudilaskoor
Juhendaja Raili Kaibald
Laste Teaduskool MTÜ
Leiti 2 huviringi
Laste teaduskool
Juhendaja Annely Veevo
Robootika (väike rühm)
Juhendaja Anneli Valk
Lauka Põhikool
Leiti 6 huviringi
Fotoring
Juhendaja Triin Saue
Jalgpall
Juhendaja Mario Degtjov
Kunstiring
Juhendaja Siret Põllu
MTÜ Hiiumaa Laskespordi Klubi
Leiti 1 huviringi
Laskmine
Juhendaja Kalmar Tikerpuu
MTÜ Hiiumaa Motoharidus
Leiti 1 huviringi
Motokross
Juhendaja Ken Poola
Pühalepa Vaba Aja Keskus
Leiti 6 huviringi
Üldfüüsiline treening
Juhendaja Anneli Kotter
Jalgpall
Juhendaja Mario Degtjov
Keraamika
Juhendaja Ene Vannas
Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool
Leiti 25 huviringi
Akordion
Juhendaja Indrek Liit
Ettevalmistusklass
Juhendaja Ulvi Tamm
Flööt
Juhendaja Siim Liik
Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio)
Leiti 11 huviringi
Emmaste I ettevalmistusrühm
Juhendaja Tiina Kaev
Emmaste II ettevalmistusrühm
Juhendaja Tiina Kaev
Kärdla I ettevalmistusrühm
Juhendaja Tiina Kaev
UK Hiiu Hüljes
Leiti 3 huviringi
Iti
Juhendaja Triinu Schneider
Martin
Juhendaja Triinu Schneider
väiksed
Juhendaja Triinu Schneider