Esmaspäev, 29. november 2021
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

Valdkond

  • sport
  • tants
  • muusika
  • üldkultuur
  • käsitöö ja tehnoloogia
  • kunst
  • LTT
  • muud

Piirkond

  • Käina
  • Emmaste
  • Palade
  • Suuremõisa
  • Kõrgessaare
  • Lauka
  • Kärdla

Teenusepakkuja

  • Dagö DG
  • Elamuskeskus Tuuletorn
  • Emmaste Põhikool
  • Emmaste vaba aja keskus
  • Hiiumaa Spordikool
  • Hiiumaa Tenniseklubi
  • Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
  • Käina Kool
  • Kärdla Kultuurikeskus
  • Kärdla Noortekeskus
  • Kärdla Põhikool
  • KlaasiPank
  • MTÜ Hiiumaa Laskespordi Klubi
  • Palade Põhikool
  • Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool
  • Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio)
  • UK Hiiu Hüljes

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele
Dagö DG
Leiti 1 huviringi
Oravad
Juhendaja Raigo Golub
Elamuskeskus Tuuletorn
Leiti 3 huviringi
Kaljuronimisetund 10-12 a.
Juhendaja Inna Lepik
Kaljuronimisetund 13-16 a.
Juhendaja Inna Lepik
Kaljuronimisetund 7-9 a.
Juhendaja Inna Lepik
Emmaste Põhikool
Leiti 6 huviringi
Kõnekunst
Juhendaja Triinu Paabut
Kunstiring
Juhendaja Eila Tõnisson
Puutööring
Juhendaja Andres Laanejõe
Emmaste vaba aja keskus
Leiti 10 huviringi
Käsitööring eakatele
Juhendaja Kaili Saarna
Käsitööring täiskasvanutele
Juhendaja Kaili Saarna
Kergejõustik, 1.-2. klass
Juhendaja Tiina Koit
Hiiumaa Spordikool
Leiti 29 huviringi
Jalgpall U11
Juhendaja Georg Linkov
Jalgpall U14
Juhendaja Tanel Klee
Jalgpall U17
Juhendaja Mario Degtjov
Hiiumaa Tenniseklubi
Leiti 4 huviringi
Käina kursuste rühm
Juhendaja Tiiu Masing
Klubi Noorliikmed
Juhendaja Tiiu Masing
Noorteosakond
Juhendaja Tiiu Masing
Käina Huvi- ja Kultuurikeskus
Leiti 34 huviringi
Flööt
Juhendaja Siim Liik
Klaver
Juhendaja Heli Lindmäe
Klaver põhiõpe
Juhendaja Olesja Voronjuk
Käina Kool
Leiti 9 huviringi
Brasiilia tants 1.-3. klass
Juhendaja Joice Cleia Rodrigues De Lima
Kooliteater 4. klass
Juhendaja Tiia Korv
Kunstiring 1. - 3. klass
Juhendaja Raul Voskressenski
Kärdla Kultuurikeskus
Leiti 8 huviringi
Eakate võimlemine
Juhendaja Lia Rosenberg
Kohvilähkrid
Juhendaja Helle-Mare Kõmmus
Kohvitantad
Juhendaja Ille Savioja
Kärdla Noortekeskus
Leiti 3 huviringi
Kärdla Noortemaja kokaring
Juhendaja Pille Sooster
Kõrgessaare laua- ja digimänguring
Juhendaja Vivian Tülp
Kõrgessaare Noortemaja kokaring
Juhendaja Vivian Tülp
Kärdla Põhikool
Leiti 10 huviringi
Hiiumaa Poistekoor
Juhendaja Ulvi Tamm
Kärdla Põhikooli lastekoor 5.-9. kl
Juhendaja Raili Kaibald
Kärdla Põhikooli Mudilaskoor
Juhendaja Raili Kaibald
KlaasiPank
Leiti 1 huviringi
Klaasikunst
Juhendaja Kalli Sein
MTÜ Hiiumaa Laskespordi Klubi
Leiti 1 huviringi
Laskmine
Juhendaja Kalmar Tikerpuu
Palade Põhikool
Leiti 14 huviringi
Aktiivikad
Juhendaja Grete Olev
Keraamika
Juhendaja Klaire Leigri
Kodundusring
Juhendaja Kersti Rõbtšenko
Rudolf Tobiase nimeline Kärdla Muusikakool
Leiti 32 huviringi
Akordion
Juhendaja Indrek Liit
Flööt
Juhendaja Siim Liik
Kitarr
Juhendaja Tarvo Nõmm
Tiina Tantsustuudio (Tt-stuudio)
Leiti 12 huviringi
Emmaste I ettevalmistusrühm
Juhendaja Tiina Kaev
Emmaste II ettevalmistusrühm
Juhendaja Tiina Kaev
Kärdla I ettevalmistusrühm
Juhendaja Tiina Kaev
UK Hiiu Hüljes
Leiti 3 huviringi
Iti
Juhendaja Triinu Schneider
Martin
Juhendaja Triinu Schneider
väiksed
Juhendaja Triinu Schneider